274599-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – E4 v 827 Bytesnod Gräta, Planläggningsprocess och bygghandling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelE4 v 827 Bytesnod Gräta, Planläggningsprocess och bygghandling
BeskrivningPlanläggningsprocess och bygghandling.
Intern identifierareKOM-415984
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningPlanläggningsprocess och bygghandling. Se upphandlingsdokument
Intern identifierareE4 v 827 Bytesnod Gräta, Planläggningsprocess och bygghandling