274624-2022 - ResultatSverige-Partille: Social omsorg med inkvartering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
KS/2022:138 Boende utan stöd
Referensnummer: 21/71
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Boende utan stöd för nyanlända.
Allmän orientering
Inledning
Partille kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud avseende KS/2022:138 Boende utan stöd.
Omfattning
Upphandlingen omfattar boende utan stöd för nyanlända.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen