See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation av vitvaror
Beskrivning: Reparation av befintliga vitvaror inom Skellefteå- och Norsjö kommun samt deltagande bolag.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90435:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50000000 Reparation och underhåll, 50000000 Reparation och underhåll, 50000000 Reparation och underhåll, 50000000 Reparation och underhåll, 50000000 Reparation och underhåll, 50000000 Reparation och underhåll, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50000000 Reparation och underhåll, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning, 50000000 Reparation och underhåll