274681-2021 - ÄndringSverige-Visby: Telekommunikationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bredbandstjänster
Referensnummer: RS2021-103
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att skapa ett ramavtal där internettjänster kan avropas på befintlig fiberanslutning till befintliga adresser.
Beskrivning