274683-2021 - ÄndringSverige-Uppsala: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-säkerhetspartner med SOC-tjänst (MSS)
Referensnummer: 2.3.1-2020-076051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av IT-säkerhetspartner med SOC-tjänst (MSS).