See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Målerikonsult
Beskrivning: Konsulten ska för Beställarens räkning utföra löpande målerikonsulttjänster enligt vad som framgår av förfrågan.
Intern identifierare: UH 2025-000574
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71315400 Byggnadsinspektion, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000