274817-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Procurement of an EMI Test Receiver
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProcurement of an EMI Test Receiver
BeskrivningThe procurement regards an EMI Test Receiver, for the electronics department at Luleå University of Technology.
Intern identifierareLTU-161-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38300000 Mätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProcurement of an EMI Test Receiver