Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72410000 Leverantörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72413000 Webbsideutformningstjänster
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet