See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation/service larm och passage
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal avseende köp av tjänster installation, support, reparation, underhåll samt arbeten i samband med ny-, om- och tillbyggnad av larm och passage system i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten..
Intern identifierare: IN-IN23-0516
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 42961100 Passerkontrollsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)