See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster Mark- och exploatering
Beskrivning: Stenungsunds kommun bjuder in till anbudslämning på rubricerad upphandling. Upphandlingen administreras av Stenungsunds upphandlingsenhet i samverkan med Lilla Edet- och Tjörns kommuner.
Intern identifierare: 2025-985
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000