2. Förfarande
Förfarande
Titel: Volontärkurser
Beskrivning: Upphandlingen avser volontärkurser
Intern identifierare: 1886/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000