275051-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Påbyggnation och inredning av fordon
Referensnummer: UVA-2022-00521
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inredning/påbyggnation av fordon som beställaren tillhandahåller.
Upphandlingen omfattar även reparation på befintliga fordons påbyggnationer samt eventuell ombyggnation. Det kan också innebära påbyggnation av hela skåp på befintliga fordon med tomma chassin.
Upphandlingen avser ett ramavtal på 2 +1 +1 år.