275052-2022 - ÄndringSverige-Falkenberg: Underhåll och reparation av programvara
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift, support och förvaltning av Open ePlatform
Referensnummer: IU22/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72267000 Underhåll och reparation av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att teckna avtal med en leverantör som ansvarar för drift, support och förvaltning av Open ePlatform.