2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av MFP - multifunktionella maskiner
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra av MFP- multifunktionella maskiner för Ronneby, Sölvesborg och Karlshamns kommuner samt kommunala bolag enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000