275203-2024 - Resultat
Sverige – Larmövervakningstjänster – Trygghetslarm och nyckelfria lås för SÄBO
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm och nyckelfria lås för SÄBO
BeskrivningStrömstads kommun inbjuder leverantörer att ansöka om att delta i upphandling avseende Trygghetslarm och nyckelfria lås för SÄBO. Upphandlingen genomförs genom förhandlat förfarande med föregående annonsering.
Intern identifierareSN/2023-0219
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del