27523-2022 - ÄndringSverige-Växjö: Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
KS 20-27: Däck och service 2021 rev2
Referensnummer: 21/203
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ersätter tidigare annonserad upphandling Däck och service 2021 KS 20-27