2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel huvudgrossist
Beskrivning: Upphandlingen avser livsmedel
Intern identifierare: TF2023/731
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall
Beskrivning: Anbudsgivaren ska leverera livsmedel till Enköpings Kommun enligt upphandlingsdokumentet samt anbudsgivarens anbud.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall (2)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mall (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Mall (3)