See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handledningstjänster för chefer och HR-specialister
Beskrivning: Linköpings kommun bjuder in till upphandling av handledningstjänster för chefer och HR-specialister. Upphandlingen ska resultera i att en (1) leverantör tilldelas ramavtal. I upphandlingen är följande kommuner avropsberättigade: Kinda kommunMotala kommunValdemarsviks kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123965:Lot:1