275293-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fridnäs, nybyggnation av skola
Referensnummer: FN 2023/00066-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende Fridnäs, nybyggnation av skola