2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Flexibla foder och brunnsrenoveringar- 8885 Lilla Nygatan förnyelse/ kapacitetsökning
Beskrivning: Avrop DIS Flexibla foder och brunnsrenoveringar.
Intern identifierare: 23/01843
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45255110 Anläggningsarbeten för brunnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Flexibla foder och brunnsrenovering