275319-2017 - ResultatSverige-Sollefteå: Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontors- och skolaförbrukning.
Referensnummer: UH-2016-129
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Förbrukningsmaterial förekommande i skolor och i kontor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 39162000 Skolutrustning, 37822000 Ritpennor, 37820000 Konstmaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen