Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Del av land (NUTS): Västerbottens län (SE331)