275409-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (7293) Teknisk anpassning av IT-lösningar för uppfyllande av lagkrav inom ITS.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel(7293) Teknisk anpassning av IT-lösningar för uppfyllande av lagkrav inom ITS.
BeskrivningTeknisk anpassning av IT-lösningar för uppfyllande av lagkrav inom ITS.
Intern identifierareKOM-420250
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38221000 Geografiska informationssystem (GIS eller motsvarande)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare(7293) Teknisk anpassning av IT-lösningar för uppfyllande av lagkrav inom ITS.