275419-2023 - ÄndringSverige-Eslöv: Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-utrustning (2022)
Referensnummer: KS.2022.0364
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Eslövs kommun inbjuder intresserade Leverantörer till anbudsgivning avseende ramavtal för AV-utrustning och där tillhörande tjänster.