2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad för Luftbehandling Nya Rosenlundsbadet
Beskrivning: Upphandling omfattar delentreprenad för Luftbehandling för Nya Rosenlundsbadet i Jönköping.
Intern identifierare: 26/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 42512000 Installationer för luftkonditionering, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45331210 Installation av ventilation, 45331220 Installation av luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000