2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktkorgar
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal för leverans av Fruktkorgar till Myndighetens anställda, referensnummer 26/64 omfattande tre (3) orter, Karlstad, Kristinehamn och Stockholm. Myndigheten har valt att dela in upphandlingen i två (2) olika anbudsområden. Avtal kommer att tecknas separat för respektive område. Det är möjligt att lämna anbud på ett eller båda områdena.
Intern identifierare: 26/64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1873520-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1 Värmland
Beskrivning: Detta anbudsområde avser avtal för leverans av Fruktkorgar till Myndighetens anställda, omfattande orterna Karlstad och Kristinehamn. All frukt som levereras ska vara ekologiskt odlad. Uppdraget omfattar även återtagande av överbliven frukt.
Intern identifierare: 1902863-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 Stockholm
Beskrivning: Detta anbudsområde avser avtal för leverans av Fruktkorgar till Myndighetens anställda i Stockholm.
Intern identifierare: 1902865-2