275510-2019 - ResultatSverige-Fagersta: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster avseende socialsekreterare
Referensnummer: 2018.82
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser bemanningstjänster avseende socialsekreterare inom:
- Socialsekreterare: Vuxen/missbruk.
- Socialsekreterare: Ekonomi (Försörjningsstöd).
- Socialsekreterare: Barn- och unga.
Upphandlande kommuner:
Fagersta kommun
Sala kommun
Surahammars kommun
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen