2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsundersökningstjänster
Beskrivning: Linköpings kommun bjuder in till upphandling av marknadsunderssökningar. Upphandlingen ska resultera i att en (1) leverantör tilldelas ramavtalet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123963:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik