275518-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Byggnation av specialvårdsbyggnader
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-2119 Byggservice & Entreprenader
Referensnummer: TI 2019-2119
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45215120 Byggnation av specialvårdsbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Byggservicearbeten och mindre entreprenader (10 000 000 SEK), inom Södertälje kommun. Avrop med rangordning, samt förnyad konkurrens.