275519-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Skadedjurssanering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkadedjurssanering
BeskrivningSkadedjurssanering
Intern identifierareSB 2024/418
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkadedjurssanering