275523-2023 - ÄndringSverige-Angered: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Bevakningstjänster
Referensnummer: 23/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser bevakningstjänster för succesiva avrop under avtalsperioden. Tjänsterna innefattar så som larmcentraltjänster, bevakningstjänster, bevakning av civila skyddsobjekt och SMS-tjänst för parkering.