275553-2019 - ResultatSverige-Sundsvall: Coachning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Agil team coach NY
Referensnummer: AD 878/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Bolagsverket inbjuder anbudsgivare att lämna anbud för upphandling av agil team coach.
Vi genomför denna upphandling med ett öppet förfarande enligt lag (2016:1145) om offentlig upphandling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen