Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79416000 Public relations, 92100000 Film- och videotjänster
Leveransplats
Postadress: Högskolan i Borås
Ort: Borås
Postnummer: 501 90