See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Certifiering av ledningssystem
Beskrivning: Certifiering av ledningssystem
Intern identifierare: 2024-O000471
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79132000 Certifieringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av Certifiering av ledningssystem.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation