27558-2022 - ÄndringSverige-Linköping: Avfallstransport
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transport källsorterat material m.m.
Referensnummer: 21/109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90512000 Avfallstransport
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser hämtning av källsorterat material (inklusive material med producentansvar) m.m.