275603-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skolmöbler – Upphandling av möbler till Tångvalla förskola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av möbler till Tångvalla förskola
BeskrivningSkolmöbler till Tångvallaskolan och förskola.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39160000 Skolmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelG Förskolemöbler
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110271:Lot:3
Ytterligare klassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39100000 Möbler
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelA Kontorsmöbler
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110271:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelC Konferens- och miljömöbler
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110271:Lot:2