275711-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Inredningsarkitekt
Referensnummer: 2023/0332
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingens syfte är teckna ramavtal för att tillgodose Mälardalen universitets behov av SAR/SIR certifierade inredningsarkitekter.
Upphandlingen avser även ljusdesign, och akustikuppdrag.