275727-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Kommunikationstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationstjänster
BeskrivningUppdraget omfattar kommunikationstjänster kopplade till Kretslopp Sydosts verksamhet, bland annat: • Strategiskt arbete, exempelvis mediastrategi, medieplanering • Idé- och konceptutveckling, exempelvis workshops, kreativa möten, konceptutveckling, omvärldsanalys • Projektledning av kommunikationsrelaterade projekt och uppdrag • Innehållsproduktion, exempelvis grafisk formgivning, filmproduktion och -redigering, fotografering, animation • Webbutveckling, exempelvis UX design, programmering
Intern identifierare26KLSO30
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000