Kontorsmaterial, skolmaterial samt ergonomiprodukter
Referensnummer: 19/231
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30192000 Kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av kontorsmaterial, skolmaterial samt ergonomiprodukter
Inledning
Jönköpings kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud avseende kontorsmaterial, skolmaterial, ergonomiprodukter och papper på pall.