See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grönyteskötsel
Beskrivning: Arvidsjaurs kommun och Arvidsjaurshem AB bjuder in till anbudsgivning gällande grönyteskötsel. Tjänsten består av gräsklippning inklusive putsklippning av Beställarnas gräsbelagda ytor under sommarsäsongen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Arvidsjaurs samhälle
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95059:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Glommersträsk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95059:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Abborrträsk
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95059:Lot:3