275905-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal konsultstöd inom systemsäkerhetsområdet 2018-2022
Referensnummer: 18FMV1845
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Se Förfrågningsunderlaget
OBS att underrubrikerna i kapitel 4 och 18 i dokument "00 Förfrågningsunderlag Ramavtal Systemsäkerhet 2018-2022 18FMV1845" har felaktig numrering; de ska vara underrubriker till dessa kapitel.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal konsulttjänster på systemsäkerhetsområdet