275952-2018 - ÄndringSverige-Halmstad: Datorrelaterad utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förbindelser och nätverksprodukter
Referensnummer: DNRGS170314
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30230000 Datorrelaterad utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av leverantör gällande förbindelser, tjänster (drift), och hårdvara gällande nätverksförbindelser inom Region Halland.