2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information- RFI: Tvätteritjänster
Beskrivning: Eskilstuna kommun genomför en RFI, request for information, i syfte att undersöka marknaden inför en kommande upphandling av tvätteritjänster.
Intern identifierare: UE 24.024/RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster