275972-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Konsulttjänster för företagsutveckling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom företagsutveckling
Referensnummer: Dnr 0118-18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen är indelad i 14 anbudsområden som kommer utvärderas och tilldelas separat.