2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Chatt och meddelandeverktyg
Beskrivning: RFI kunskapsinhämtning inför upphandling/avrop av nytt chatt och meddelandeverktyg.
Intern identifierare: 2026-12698
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem