2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnad kontors- och verkstadslokaler.
Beskrivning: Nybyggnad kontors- och verkstadslokaler inom Västra Götalands län.
Intern identifierare: 2056/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000