2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler till arbetsplats
Beskrivning: Upphandlingen avser köp, leverans, inbärning/utplacering och montering av möbler till arbetsplatser samt personliga skåp till MSB:s kontor i Tomteboda, Solna och har referensnummer 24/84. Möbler som omfattas av upphandlingen är skrivbord, akustikskärmar, kontorsstolar samt personliga skåp till arbetsplatsen.
Intern identifierare: 24/84
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del