2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem tekniska konsulttjänster för byggherreorganisation Södra sjukhusområdet Malmö (SSM)
Beskrivning: Region Skåne genom Regionfastigheter upphandlar i ett dynamiskt inköpssystem fastighetsrelaterade konsulttjänster avseende byggherreorganisation för Södra sjukhusområdet Malmö (SSM), i enlighet med detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2023-FA000310
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000