276299-2024 - Planering
Sverige – Andra tjänster – RFI for linking and current awareness solution for scholarly journals
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI for linking and current awareness solution for scholarly journals
BeskrivningRFI for linking and current awareness solution for scholarly journals
Intern identifierare2024050002
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar, 22211000 Facktidskrifter, 72320000 Databastjänster, 79980000 Prenumerationstjänster