Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: Uddevalla Kommun